FaaliyetlerimizYurt Dışı Taşımacılık (Gürcistan - Azerbaycan)


Olcay Lojistik, Ankara'dan düzenli olarak GÜRCİSTAN ve AZERBAYCAN'a karayolu taşımacılığı ile hizmet vermektedir. Müşteri odaklı olarak çalışan ve minimum maliyet maksimum kar düşüncesi ile firmanızdan yüklerinizi alır, kendi depomuza çektikten sonra günlük olarak ihracat gümrüklemesini yaparak GÜRCİSTAN ve AZERBAYCAN'a yüklerinizi güvenli bir şekilde sevk ederiz.


Yurt İçi Taşımacılık


Olcay Lojistik, yurtdışı taşımacılıkta edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri yurtiçi taşımacılığa aktarmıştır.Ankara'dan 81 ilimize her türlü yükünüze en uygun fiyat vererek en hızlı ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Bizim için önemli olan sizin taşımacılık maliyetlerinizi minimize etmenizdir.

karayolu taşımacılıkHer Türlü Depo Hizmetleri


Olcay Lojistik, firmanızın parsiyel yüklerini kendi deposuna özmal araçları ile getirir, sırasıyla mal kabul, paketleme, etiketleme (barkodlama), hizmeti yaparak yükünüzün ihracat sevk aşamasına kadar yapılması gereken bütün işleri kendi bünyesinde özen ve itina ile yapmaktadır.

antrepo ve depo hizmetleri


Denizyolu Taşımacılığı


Olcay Lojistik, anlaşmış olduğu acenteler aracılığı ile dünyanın her limanına genel anlamda parsiyel/komple yük taşıması konusunda minimum maliyet ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Denizyolu hizmetlerimiz, ithalat/ihracat dahili, parsiyel/komple gemi kiralama, yurtiçi/yurtdışı liman organizasyonları, gemi yükleme ve boşaltma tahliye hizmetleri vermektedir.

denizyolu taşımacılığıDemiryolu Taşımacılığı


Olcay Lojistik, gelişen Türkiye'deki demiryolu yapılanması projelerini kendisine inter model baz alarak aktarmalı ve kombine taşımacılık çözümleri ile müşterilerine minimum maliyet, maksimum kar avantajları sağlamayı kendisine en önemli görev edinmiştir. Acente ağı ile demiryolu terminal işletmeciliğinde her türlü taşımacılığa cevap vermektedir.

demiryolu taşımacılığıHavayolu Taşımacılığı


Olcay Lojistik, dünya çapında oluşturmuş olduğu havayolu acente ağı ile müşterilerine esnek çözümler sunarak müşterilerinin yükünü en hızlı şekilde istenilen adrese havayolu yer hizmetleride dahil olmak üzere karayolu ile entegre ederek hizmet vermektedir.

havayolu taşımacılığı© 2013 olcaylojistik.com.tr all rights reserved by grafytim